Granty a dotace

PARTNERSKÁ SPOLUPRÁCE - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ

Dlouhodobý projekt - dotační titul Královehradeckého kraje č.23RGI02-0060 - Partnerská spolupráce ZŠ a MŠ Špindlerův Mlýn a Neumühler Schule Schwerin.  Celková částka poskytnuté dotace (2023): 20 000 Kč.

POLYTECHNICKÁ VÝCHOVA A VZDĚLÁVÁNÍ - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ

Dotační titul Královehradeckého kraje pro rozvoj polytechnické výchovy v mateřské a základní škole.  Celková částka poskytnuté dotace: 60 000 Kč. Zahájení projektu 1. 8. 2018, ukončení 31. 7. 2019. Projekt je zaměřen na práci se stavebnicemi LEGO (od nejjednoduších v MŠ až po robotické na 2. stupni ZŠ).

POLYTECHNICKÁ VÝCHOVA A VZDĚLÁVÁNÍ - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ

Dotační titul Královehradeckého kraje pro rozvoj polytechnické výchovy v mateřské a základní škole.  Celková částka poskytnuté dotace: 70 000 Kč. Zahájení projektu 1. 8. 2019, ukončení 31. 7. 2020. Projekt je zaměřen na práci se stavebnicemi LEGO (od nejjednoduších v MŠ až po robotické na 2. stupni ZŠ).

PARTNERSKÁ SPOLUPRÁCE - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ

Dlouhodobý projekt - dotační titul Královehradeckého kraje - Partnerská spolupráce ZŠ a MŠ Špindlerův Mlýn a Neumühler Schule Schwerin.  Celková částka poskytnuté dotace (2011 - 2019): 179 000 Kč.

POPULARIZACE TECHNICKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ V ZŠ ŠPINDLERŮV MLÝN

Grant společnosti ČEPS  Celková částka poskytnuté dotace (2018): 100 000 Kč. Nákup a vybavení moderních didaktických pomůcek pro výuku přírodních věd.

ČEPS, a.s.

ORANŽOVÁ UČEBNA - FYZIKA HRAVĚ

Grant společnosti ČEZ  Celková částka poskytnuté dotace (2011): 200 000 Kč. Vybavení a modernizace odborné učebny pro výuku přírodních věd.

Výsledek obrázku pro NADACE ČEZ

ORANŽOVÉ HŘIŠTĚ - VYBUDOVÁNÍ HŘIŠTĚ V AREÁLU ZŠ

Grant společnosti ČEZ, ve spolupráci se Sportovní akademií Špindlerův Mlýn.

Výsledek obrázku pro NADACE ČEZ