Aerobik a gymnastika

Přesto, že jsme „jen“ školní kroužek, pracujeme tak jako každý jiný sportovní oddíl.

Pravidelné tréninky (ze kterých omlouvá pouze nemoc :-)), účast na závodech, vystoupeních, soustředění, atd..

Během každého školního roku se účastníme jak pohárových soutěží dalších oddílů sportovní gymnastiky, tak republikových soutěží České asociace sportu pro všechny (ČASPV) ve sportovní gymnastice a soutěží Česko se hýbe ve školách plných zdraví v pódiových skladbách pořádaných Českým svazem aerobiku.

I my pravidelně každý rok v listopadu pořádáme gymnastické závody, kterých se účastní okolo 120 závodníků. V roce 2017 to bude již sedmnáctý ročník.

Kromě řady medailových umístění na různých soutěžích a závodech bylo naším největším úspěchem v loňském školním roce (2016/2017):

-  účast na republikovém finále ve sportovní gymnastice ČASPV

Kateřina Staruchová, Jakub Šťastný, Štěpán Kazil, Ondřej Vrabec (2. místo)

Postup na republikové finále si vybojoval i Vojta Vrabec, který  nakonec v závodě  nestartoval, protože se rozhodl v termínu tohoto závodu pro účast na nominačním závodu pro ME a MS ve sportovním aerobiku.

1. místo na republikovém finále soutěže Česko se hýbe ve školách plných zdraví

gymnastická skladba „ V cirkusu“
(J. Valouchová, N. Čtvrtníková, R. Otáhalová, V. Dlouhá, L. Vrabcová, N. Machytková, L. Sikytová, K. Staruchová, J. Šťastný,  Š. Kazil, V. Vrabec, O. Vrabec)

2. místo na republikovém finále soutěže Česko se hýbe ve školách plných zdraví

taneční skladba „Z filmů a muzikálů“
(J. Valouchová, N. Čtvrtníková, V. Kučerová, K. Staruchová, V. Vrabec, O. Vrabec)

Vojtěch Vrabec  -  3 místo na ME ve sportovním aerobiku

účast na Letní olympiádě mládeže 2017 – sportovní gymnastika

Fotografie jsou z uvedených soutěží.

Vedoucí kroužků aerobic a gymnastika je Irena Vrabcová, tel. 604 458 077

Pravidelné tréninky se konají:

GYMNASTIKA: úterý a čtvrtek

AEROBIK: čtvrtek

Časy a místa tréninků budou upřesněny v září 2017.