Mateřská škola

Mateřská škola

"Je úžasné, co děti dokážou, když jim k tomu dáme příležitost." Linda Dobson

Naší školku najdete v části Špindlerova Mlýna zvané Bedřichov. Nachází se v bezprostřední blízkosti lesa a je obklopena rozsáhlou travnatou plochou. Využíváme velké pískovište a hřiště pro odrážedla, kola a koloběžky. 

V naší školce máme dvě třídy. Mladší jsou Medvídci, kam chodí děti ve věku od 2 do 5 let. Starším říkáme Lištičky, a jsou zde děti od 5 do 7 let. V této třídě se individuálně věnujeme dětem předškolního věku a dětem s odloženou školní docházkou. 

Plně využíváme výhod našeho zdravého životního prostředí a trávíme co nejvíce času venku. Často vyrážíme na výlety po okolí. Věnujeme se nejrůznějším sportovním aktivitám. V létě například jezdíme na kolečkových bruslích a v zimě s dětmi lyžujeme přímo v areálu naší školky. K dispozici máme také vlastní saunu. 

Během dne mají děti příležitost na spontánní hry, protažení a procvičení svého těla, něco hezkého si vyrobit a něco zajímavého se dozvědět.  Po dobrém a zdravém obědě připraveném v naší nové kuchyni si jdou všichni odpočinout do ložnice, aby načerpali síly na odpolední aktivity.

Mateřská škola úzce spolupracuje s rodiči, se základní školou, se Sportovní akademií a ostatními subjekty v našem městě.

Nahlédněte k nám