Školní závody ve sjezdu na lyžích

25. 03. 2019

Školní lyžařské závody 2019

Termín školních lyžařských závodů na sjezdovce Stoh ve Svatém Petru  vyšel letos na první jarní den. Krakonoš nachystal jarní sluníčko v kombinaci s perfektní tratí - ani ledovatou ani rozbředlou - takže si dobře zazávodili všichni, od  nejmenších prvňáků, po závodníky špindlerovských oddílů.  Závody se opět vydařily i díky aktivnímu přístupu většiny žáků naší školy, výborné organizaci, zajištěné naším učitelským sborem, výpomoci některých rodičů a podpoře sponzorů. Všem patří velký dík.

Výsledky:

Závodníci - přípravka:  1. Andrea Kučerová, 2. Natali Machytková, 3. Christian Tyle

I. třída: 1. Dominik Kondělka, 2. Jakub Doubravský, 3. Matěj Svědínek

II. a III. třída - dívky:  1. Eva Štěpánková, 2. Leontýna Vrabcová, 3. Adéla Kučerová

II. a III. třída - chlapci: 1. Jan Vais, 2. Radim Štantejský, 3. Ondřej Lipták

IV. a V. třída - dívky:  1. Ella Kunčíková, 2. Sára Šimůnková , 3. Veronika Štverková

IV. a V. třída - chlapci: 1. Tobias Beran, 2. Lukáš Zakl, 3.David Hrouda

Závodníci - předžáci   1. Adam Kučera, 2. Adéla Novakovská, 3. Viki Dlouhá

VI. - IX.  třída - dívky: 1. Olívie Dunková, 2. Klára Dvořáková, 3. Zuzka Šustková

VI. - IX.  třída - chlapci: 1. Oliver Podstata 2. - 3.Jakub Klepš a Miki Dunka

Závodníci - žáci:  1. Vojtěch Kučera, 2. Patrik Forejtek, 3. Leontýna Kondělková

Snowboard: 1. Adam Kučera, 2. Tobias Beran, 3. Adéla Novakovská

Další výsledky na www.zsspindl.cz.

Poděkování sponzorům:

Skiareál Špindlerův Mlýn, Danutiming, SK Špindl, pan Šebek - Bobovka,  pan Forejtek - pizza, manželé Nejezchlebovi - Bogner Caffe, manželé Kučerovi - Barbora, manželé Kučerovi (Martina a Dan),  paní Antošová, manželé  Šťastní, manželé Mňukovi - Kristýna, manželé Vernerovi a další.

Pověřený ředitel závodu - Jan Lukáš

V příloze naleznete výsledky školních závodů ve sjezdovém lyžování.