Školní závody - sjezd - výsledky

10. 04. 2018

Školní lyžařské závody 2018

V pondělí 26. března se na sjezdovce Stoh ve Svatém Petru uskutečnily školní závody ve sjezdovém lyžování.  Počasí nám tradičně přálo a sněhové podmínky byly skvělé. Trať byla letos o trochu náročnější než jindy, ale přesto ji zvládli i ti nejmenší. Závodníci špindlerovských oddílů zde mohli předvést, co v zimě natrénovali. Závody se vydařily díky aktivnímu přístupu většiny žáků naší školy, výborné organizaci zajištěné naším učitelským sborem, výpomoci některých rodičů a podpoře sponzorů. Všem patří velký dík. Kompletní výsledky naleznete v příloze, foto ve fotogalerii.

Výsledky:

Závodníci - přípravka:  1. Adam Kučera, 2. Adéla Novakovská, 3. Andrea Kučerová

I. třída: 1. Apolena Česáková, 2. Jakub Mňuk, 3. Šimek Dominique

II. a III. třída - dívky:  1.  Ela Nejezchlebová, 2. Eva Štěpánková, 3. Adéla Kučerová

II. a III. třída - chlapci: 1. Jan Vais, 2. Pavel Srstka, 3. Jakub Kopecký

IV. a V. třída - dívky:  1. Eva Drhová, 2. Klára Dvořáková, 3. Sára Šimůnková

IV. a V. třída - chlapci: 1. Tobias Beran, 2. Kryštof Barták, 3. Jakub Jirouš

Závodníci - předžáci   1. Leontýna Kondělková, 2. Adéla Nejezchlebová, 3. Klára Křížová

VI. - IX.  třída - dívky: 1. Olívie Dunková, 2. Kateřina Staruchová, 3. Agáta Jirková

VI. - IX.  třída - chlapci: 1. Jakub Klepš, 2. Vojtěch Vrabec, 3. Miloslav Neuman

Závodníci - žáci:  1. Vojtěch Kučera, 2. Matěj Podhorský, 3. Mia Glaister

Snowboard: 1. Adam Kučera, 2. Mikuláš Dunka, 3. Matěj Hroneš

Poděkování sponzorům:

Skiareál Špindlerův Mlýn, Danutiming, SK Špindl, pan Šebek - Bobovka, pan Folkert - Aquapark, pan Forejtek - Igloobar, manželé Nejezchlebovi, manželé Kučerovi - Barbora, manželé Tučkovi, paní Antošová, manželé  Štverkovi a další.

Pověřený ředitel závodu - Jan Lukáš