Školní běžecké závody - výsledky

12. 04. 2018

Školní závody v BĚŽECKÉM  lyžování

Práce žáků 4.třídy:

Je krásný den 28.března a jsou běžecké závody. Všichni jsou natěšení. Jedem! Všichni fandili, když se odstartovalo. Jezdili jsme pozadu, skákalo se, prostě skotačilo. Nastal konec. Vyhlášení. Nastalo napětí. Někdo musel být první a někdo poslední. A jelo se domů. Každý měl aspoň ten pocit, že se zúčastnil.

Matyáš Skandera

Ráno jsem se probudila jako každý den, ale nebyl to normální školní den, byl to den závodní. Moc jsem se těšila. Převlíkla jsem se a jeli jsme na dolní stanici Medvědína. Vyjela jsem nahoru a poté jsem rychle sjela dolů na Mísečky pomoct s tratí. Trať na mě zatím působila dobře. Začalo se startovat. Já jsem jela druhou kategorii. Ostatní už se začali sjíždět na start, ale já si teprve začala sundávat “převlíkáče“. Nestíhala jsem. Odstartovalo se. Tam překážka, tady zase překážka! Nebyl to totiž obyčejný závod, ale dovednostní. Bylo to super!

Ella Kunčíková

Výsledky:

1. tř.:

1. místo: M. Kunčíková  2. místo: R. Štantejský  3. místo: V. Lipták + M. Kučera

2. - 3. tř. dívky

1. místo: E. Forejtková  2. místo: M. Holická   3. místo: Z. Ramachová

2. - 3. tř. chlapci

1. místo: A. Kučera  2. místo: J. Tuček   3. místo: K. Ramach

4. - 5. tř. dívky

1. místo: E. Holická    2. místo: A. Novakovská   3. místo: V. Dlouhá

4. - 5. tř. chlapci

1. místo: K. Barták  2. místo: J. Podhorský   3. místo: O. Podstata

Profesionálové 2. - 5. tř.

1. místo: E. Kunčíková  2. místo: E. Drhová  3. místo: K. Křížová

6. - 9. tř. dívky

1. místo: A. Jirková   2. místo: L. Kondělková   3. místo: V. Kučerová

6 .- 9. tř. chlapci

1. místo: V. Kučera  2. místo: M. Šimek  3 .místo: M. Podhorský

Profesionálové 6 .- 9. tř.

1. místo: M. Kunčík    2. místo: A. Kulhánková  3. místo: J. Lenhart

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Vojta Kučera

VŠEM GRATULUJEME!!!

Letošní, (tak trochu akrobatický) závod našich amatérských i profi běžců se vydařil. Zásluhu na tom mají všichni, kdo se podíleli na organizaci, tzn. učitelé ZŠ a v neposlední řadě naši sponzoři: Půjčovna Solorádo, Skiareál, Nejezchlebovi, Mňukovi, p.Šimek, p.Musilová, Dočekalovi, Dunkovi, Zaplatílkovi, Š TVERKOVI, Pamulovi, P Gutenko, Kunčíkovi, Podhorští

Mgr. R. Ležáková, ředitelka závodu.

Foto ze závodu naleznete ve fotogalerii