Problémy s aplikací Bakaláři

24. 10. 2021

Webová aplikace Bakaláři

Vážení rodiče,

obracíte se na nás někteří s žádostmi o vygenerování nových hesel do Bakalářů. Systém vám hlásí, že platnost hesla vypršela. Konkrétní požadavky jsme nejprve vyzkoušeli přihlásit přímo na webu, hesla byla platná. Jedná se o chybu mobilní aplikace. Je třeba ji z mobilního telefonu odinstalovat, nainstalovat znovu a přihlásit se. 

Přikládáme vyjádření Bakalář iOnLine:

Bakaláři - problém s mobilní aplikací.

V pondělí 4.10. došlo k aktualizaci certifikátů pro přístup do mobilní aplikace Bakaláři Online. Následkem toho se u některých mobilů projevil problém s přihlášením do aplikace. Toto je odpověď PODPORY FY BAKALÁŘI:
U starších verzí Android (7.1.1.) se může stát, že toto zatím nebude fungovat. Uživatelům doporučte restart telefonu a aktualizaci aplikace.
Pro přístup používejte webovou aplikaci.
Děkujeme za pochopení.  "