Pohár rozhlasu okresní kolo Trutnov 11.5., atletika

11. 05. 2023

Po úspěšném absolvování okrskového kola ve Vrchlabí, se vybraní žáci osmých a devátých tříd vydali reprezentovat ZŠ Špindlerův Mlýn do Trutnova na okresní kolo poháru rozhlasu.

Všech patnáct sportovců naší školy statečně bojovali v atletických disciplínách- 60m, skok daleký, skok vysoký, 800m nebo 1500 m, vrh koulí a štafeta. Kristýna Křížová byla nejrychlejší ze všech děvčat na 800m, zároveň v novém osobním rekordu 2:35,03 s náskokem zvítězila. Špičkový výkon předvedl i Jakub Kopecký ve vrhu koulí 10,39m a bral 5.místo ze 43 závodníků. Chlapci korunovali závodní den vydařeným štafetovým během na 4 krát 60m, kdy ve svém rozběhu vybojovali druhé místo.

Děvčata se celkově umístila na 11. místě a chlapci na 14. místě. Děkujeme za báječnou reprezentaci naší školy!