Pasování na čtenáře

07. 12. 2020

Konečně jsme ,, pasovaní “ čtenáři

Přes veškeré překážky, kterými museli loňští prvňáčci projít, přes obtížnou situaci, která nastala na jaře a znovu nám zhatila plány už jako druhákům          na podzim, jsme konečně poslední listopadový den mohli uspořádat ,,netradiční pasování na čtenáře“.

Bohužel se nemohlo uskutečnit v městské knihovně, na čemž jsme byly s paní knihovnicí již domluvené. Tímto jí moc děkuji za ochotu a za neustálé rozšiřování nabídky knih nejen pro malé čtenáře.

Pasování tedy proběhlo ve škole pouze v třídním kolektivu druháků. Každý přečetl slib čtenáře, čímž prokázal, že číst umí. Tímto skutkem děti získaly odznak čtenáře, ale především svoji osobní knihu. Všem dětem se knihy moc líbily. Velké díky rodičům a Spolku rodičů za příspěvek na knihy i za vše ostatní, co pro děti s láskou a péčí připravují. DĚKUJEME!!!

Žáčci druhé třídy s paní učitelkou Jitkou Blažkovou