Logická olympiáda

23. 10. 2019

V říjnu se na naší škole uskutečnilo školní kolo populární matematické soutěže Logická olympiáda. Olympiády se zúčastnilo 56 žáků 6 .- 9. třídy a jeden žák z 1. stupně. Letos se soutěže zúčastnil rekordní počet žáků a studentů,celkem přes 70 tisíc. Velkého úspěchu dosáhla Olivka Dunková z 9. třídy,která se v kategorii B umístila na 57. - 60. místě z celkem 1136 žáků Královehradeckého kraje a postoupila do krajského kola. Ještě většího úspěchu dosáhl žák 4. třídy Jakub Mařas, který se v kategorii A umístil na 3. - 4. místě v Královehradeckém kraji z celkem 762 žáků a také postoupil do krajského kola, které se uskuteční 1. listopadu v Hradci Králové. Oběma žákům moc gratulujeme a budeme držet palce v krajském kole.

Mgr.Šmíd Přemysl, učitel matematiky