Sportovky 1.-4.

KROUŽEK VŠEOBECNÉ SPORTOVNÍ PŘÍPRAVY PRO PŘEDŠKOLÁKY A ŽÁKY  1.- 4.TŘÍDY

Všeobecná sportovní příprava rozvíjí u dětí jejich fyzickou kondici, motorické, pohybové a herní dovednosti, koordinaci a flexibilitu, což je velmi důležité pro jejich správný vývoj nejen tělesný, ale i duševní. Každé dítě by mělo zažít svůj osobní úspěch, ať už má nebo nemá talent. Děti budou motivovány, aby pečovaly o svou tělesnou i duševní zdatnost. Osvojí si základní prvky atletické přípravy, získají správné návyky dýchání, rozcvičení, budeme procvičovat rovnováhu a v neposlední řadě i relaxační cvičení.  Kroužek nebude probíhat pouze v tělocvičně, ale je situován v případě vhodného počasí i do přírody a různých sportovišť vhodných pro danou aktivitu, které se budeme zrovna věnovat. (Pokud nám to možnosti dovolí,  tak  vyrazíme i na in –line brusle, kola, běžky…)

Cílem kroužku je, aby se pohyb stal nezbytnou součástí životního stylu dětí, dokázat, že cvičení může být velmi prospěšné a zábavné, obohatit děti o kolektivní hry a zážitky. Ukázat dětem možnosti pohybových nebo sportovních aktivit, které mají ve svém blízkém okolí.

KROUŽEK BUDE PROBÍHAT VE 2 SKUPINÁCH:
PŘEDŠKOLÁCI A ŽÁCI 1.TŘÍDY:
KAŽDÉ PONDĚLÍ OD 16:00 DO 17:00 HODIN (maximální počet – 15dětí)
Cvičit začneme již v pondělí 17.9.2018 ( Informace pošlu e-mailem,dle přihlášení)

ŽÁCI 2. - 4. TŘÍDY: KAŽDÝ ČTVRTEK OD 16:00 DO 17:00 HODIN (maximální počet – 15dětí)
Cvičit začneme již ve čtvrtek 20.9.2018 ( Informace pošlu e-mailem,dle přihlášení)

Kontakt: Andrea Vašková, tel.: 603287560, andrea.vasko@seznam.cz

Přihlášky (ke stažení níže) odevzdávejte ve školní družině nebo pošlete mailem viz výše.