Školní závody v běhu na lyžích

20. 03. 2019

ŠKOLNÍ ZÁVODY v běhu na lyžích – 19. 3. 2019

Také letos se na závěr zimní sezóny pustili žáci naší školy do závodění na „úzkých pérkýnkách“

v areálu na Mísečkách.

Ačkoliv předpověď počasí nebyla zrovna růžová, stal se zázrak a na závod nám vysvitlo sluníčko! Také díky tomu vše probíhalo v pohodě a na tvářích velké většiny účastníků se objevily úsměvy.

Všichni bojovali ze všech svých sil. Ať už stále početnější team našich „ostřílených závoďáků“, tak i neméně bojovní a zdatní „příležitostní běžci“. K vidění byly neskutečně bojovné výkony, které nejednou končily pádem při hromadném startu či na rafinovaných, dovednostních překážkách. Přesto ale nikdo závod nevzdal a všichni dojeli až do cíle. Bravo!

Absolutní vítězství v tomto ročníku obhájil Vojta KUČERA, žák 8.třídy, ale zvítězili vlastně všichni!

Poděkování patří našim sponzorům, bez nichž by se závody nemohly uskutečnit: rodině Křivánkových za nezištné zapůjčení veškeré výzbroje, Skiareálu za zajištění běžeckých stop, zázemí  a přepravy všech účastníků, Alče Mrůzkové, Marcele Kubištové, Káje Grohové, P.Blažkovi+vedení  školy za bezchybnou přípravu tratí, Horské službě za dopravu materiálu a odborný zdravotnický dohled, manželům Folkertovým, Forejtkovým, Novakovským, Nejezchlebovým, Kunčíkovým, Šimůnkovým, Mlejnským, Wolfovým, Kondělkovým, Lachmanovým, p.Čechové,  Z. Ramachové (MŠ), C. Vrabcovi

a J. Blažkové za krásné ceny, manželům Vernerovým za sponzorování medailí, manželům Rybníčkovým a p.Gutenkovi  za občerstvení a v neposlední řadě i všem mým ochotným kolegům za vstřícnou pomoc při zajištění celé akce. Velký dík všem!

Mgr. Renata Ležáková – ředitelka závodu